Hakkımızda | Üstün Patent

KURUMSAL

360 Derece Hizmet Anlayışıyla Hareket Eden Üstün Patent, Fikrinize Güvence Markanıza Değer Katmak İçin Çalışır!

Hakkımızda

Üstün Patent, Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları kapsamında, patent, tasarım, telif hakları ve yurt dışı tescili danışmanlığı hizmetlerinin yanı sıra araştırma, takip, yorumlama, analiz gibi birçok konuda hizmet vermektedir. 

Firmamız, öncelikli olarak verdiği hizmetlerde kişilerin markalarının, fikirlerinin veya tasarımlarının güvenle korunmasını kendisine misyon edinerek, müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklılığı en üst noktaya çıkartmayı amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda alanında uzman kadromuzla birlikte, uzun yıllardır, iş insanlarına, eğitim kurumlarına, derneklere ve sivil toplum kuruluşlarına danışmanlık hizmeti vermeye devam ederek sektörde önemli bir yer edinmiştir.

Misyonumuz

Fikri ve Sınai Haklar alanında stratejik projeler üreterek kültürün oluşmasına, yaygınlaşmasına ve sürdürülebilir olmasını desteklemek,

Ülkemizim, Fikri ve Sınai Hakları hususunda hak ettiği yere ulaşması için var gücüyle çalışarak, iş insanları, üniversiteler, sivil toplum kuruluşlarına liderlik etmek,

İnovasyonu destekleyerek global arenada Türkiye Markalarının, buluşlarının ve tasarımlarının rekabet gücünü arttırmak, güvenli ticaret yapmalarını sağlamak. 

Vizyonumuz

Yerel ve Global arenada Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları konusunda ilk danışılan, lider bir şirket konumuna gelerek, evrensel kalite ve standartlara sahip çalışma prensibimizledanışanlarımıza her geçen gün daha iyi hizmet vermeyi ve hizmeti sürdürülebilir kılmayı hedeflemekteyiz.

Değerlerimiz

Kalite Politikamız

Üstün Patent olarak , müşterimizin ihtiyaçlarını zamanında ve eksiksiz karşılayarak, her geçen gün kendini geliştirmeyi, gelişen teknolojiyi takip etmeyi ve müşterilerimizi bu gelişmeler ışığında yönlendirmeyi kalite politikası olarak benimsedik. Bunun yanı sıra kalite politikası kapsamında esas edindiğimiz dinamikler aşağıdaki gibidir. 

Neler Yaptık?

0 +
Marka Tescil İşlemi
0 +
Patent Başvurusu
0
Yıllık Tecrübe
💬 Marka uzmanlarımıza yazın
Scan the code