Murat Kolbaşı Patron Evde’ye Konuk Oluyor | Üstün Patent
Murat Kolbaşı Patron Evde

Murat Kolbaşı Patron Evde’ye Konuk Oluyor

Arzum Yönetim Kurulu Başkanı ve DEIK Asya Pasifik Koordinatör Başkanı olan Murat Kolbaşı Patron Evde’ ye konuk oluyor.

Üstün Patent Kurucusu Özlem Arslan Kart, Patron Evde konseptiyle gerçekleştirdiği canlı yayınlarda sektörün öncü firmalarının sahiplerini / yöneticilerini ağırlıyor.

Instagram üzerinden gerçekleştirilen Patron Evde programında, Korona Virüs (Covid-19) nedeniyle uzaktan çalışma modeline geçen firmaların sahipleri, karantina günlerindeki deneyimlerini izleyicilerle paylaşıyor.

Biliyoruz ki her firmanın / markanın kendine özgü çalışma prensipleri mevcut. Korona Virüs nedeniyle bu prensiplerde değişime hızla ayak uyduruyor. Peki firmalardaki bu değişimler hangi süreçleri izlemelerine neden oluyor, nasıl bir deneyime sahip oluyorlar, yönetim tarzları ne şekilde ilerliyor? Bu soruların cevapları Patron Evde programında izleyicilerleşeffaf bir şekilde paylaşılıyor. Üstün Patentin Kurucusu Özlem Arslan Kart soruyor, firmaların yetkili kişileri cevaplıyor. Bu formatta ilerleyen program, profesyonel olduğu kadar samimi bir şekilde de izleyicilerin beğenisine sunuluyor.

Murat Kolbaşı Patron Evde’ye Konuk Oluyor

Üstün Patent Kurucusu, Marka ve Patent Uzmanı, GYİAD Üye İlişkileri Eş Başkanı Özlem Arslan Kart, Instagram üzerinden Patron Evde temalı canlı yayınlar gerçekleştiriyor. Fikir, fayda ve farkındalık odaklı bir proje olarak hayata geçen Patron Evde’ye her hafta çeşitli sektörlerden firma sahipleri konuk oluyor.

Kısa sürede önemli bir izleyici ve takipçi sayısına sahip olan Patron Evde’de bu hafta ise Arzum Yönetim Kurulu Başkanı ve DEIK Asya Pasifik Koordinatör Başkanı olan Murat Kolbaşı konuk oluyor. Samimi bir havada ilerleyen programda Özlem Arslan Kart haricinde yayına katılan izleyicilerde soru sorabiliyor.

17 Nisan Perşembe günü saat 21.30’da başlayacak olan yayında; Özlem Arslan Kart, Murat Kolbaşı’na firmalarının bu süreçte nasıl biryol izlediğini, çalışmalarına şekilde devam ettiklerini ve daha fazlasını soracak.

Patron Evde’yi Instagram’da takip ederek tüm canlı yayınlardan anında haberdar olabilirsiniz. Programa dair tüm detayları instagram hesabından bulabilirsiniz.

💬 Marka uzmanlarımıza yazın
Scan the code